Turniej rocznika 2006

11.21 – 11.29 … PODLICZENIE WYNIKÓW – USTALENIE MIEJSC W GRUPACH

1. VII
półfinał I
MECZ6A - 5B 11.30 – 11.50 4. Gedania 1922 Gdańsk I 5. Gedania 1922 Gdańsk II 3-3 (3-4)
2. MECZ5A - 6B Gwardia Koszalin KP Pomerania Gdańsk 7-2
1. VIII
półfinał II
MECZ4A - 3B 11.54 – 12.14 KS Gryf Słupsk AP GKS Myśliwiec Tuchomie 4-0
2. MECZ3A - 4B AP Szczecinek KS Gryf Cekcyn 5-3
1. IX
półfinał III
MECZ1A - 2B 12.18 – 12.38 MLUKS Dwójka MOS Gubin UKS Śrem 3-0
2. MECZ2A - 1B FK Panevezys (Litwa) UKS Orlik Poznań 3-1

12.39 – 12.44 … USTALENIE PAR FINAŁOWYCH O MIEJSCA

1. X 7A – 7B 12.45 – 13.05 MECZ O MIEJSCE 13-14 AP JFA Przechlewo - KP Zaspa Gdańsk 4-2
2. przegrani półfinału I MECZ O MIEJSCE 11-12 Gedania 1922 Gdańsk I - KP Pomerania Gdańsk
4-1
1.. XI wygrani półfinału I 13.09 – 13.29 MECZ O MIEJSCE 9-10 Gedania 1922 Gdańsk II - Gwardia Koszalin 0-2
2. Przegrani półfinału II MECZ O MIEJSCE 7-8 AP GKS Myśliwiec Tuchomie - KS Gryf Cekcyn 5-1
1. XII wygrani półfinału II 13.33 – 13.53 MECZ O MIEJSCE 5-6 KS Gryf Słupsk - AP Szczecinek 3-3 (1-2)
2. przegrani półfinału III MECZ O MIEJSCE 3-4 UKS Śrem - UKS Orlik Poznań 0-5
1. XIII wygrani półfinału IIIFINAŁ 13.57 – 14.17 MECZ O MIEJSCE 1-2 MLUKS Dwójka MOS Gubin - FK Panevezys (Litwa) 5-1

Turniej rocznika 2007

11.28 – 11.35 … PODLICZENIE WYNIKÓW – USTALENIE MIEJSC W GRUPACH

1. IX
półfinał I
MECZ8A - 7B 11.35 – 11.50 AP Szczecinek AP Reissa Szczecinek 0-5
2. MECZ7A - 8B AP JFA Przechlewo Grom Osie 0-2
1. X
półfinał II
MECZ6A - 5B 11.54 – 12.09 Fair Play Złotów LKS Czarni Czarne 2-2 (5-4)
2. MECZ5A - 6B MLKS Tucholanka Bank Spółdzielczy Tuchola MKS Chojniczanka Chojnice I 1-3
1. XII
półfinał III
MECZ4A - 3B 12.13 – 12.28 MKS Chojniczanka Chojnice II AS Pomorze 0-4
2. MECZ3A - 4B Gedania 1922 Gdańsk FK Panevezys (Litwa) 2-3
1. XIII
półfinał IV
MECZ1A - 2B 12.32 – 12.47 Canarinhos Skórzewo UKS Sparta Sycewice 2-3
2. MECZ2A - 1B MKS Jantar Ustka UKS Gol Brodnica 0-3

12.47 – 12.54 … USTALENIE PAR FINAŁOWYCH O MIEJSCA

1. XIII przegrani półfinału I 12.54 – 13.09 MECZ O MIEJSCE 15-16 AP Szczecinek - AP JFA Przechlewo 1-2
2. wygrani półfinału I MECZ O MIEJSCE 13-14 AP Reissa Szczecinek - Grom Osie 4-0
1.. XIV przegrani półfinału II 13.13 – 13.28 MECZ O MIEJSCE 11-12 LKS Czarni Czarne - MLKS Tucholanka Bank Spółdzielczy Tuchola 1-1 (3-2)
2. wygrani półfinału II MECZ O MIEJSCE 9-10 Fair Play Złotów - MKS Chojniczanka Chojnice I 2-3
1. XV przegrani półfinału III 13.32 – 13.47 MECZ O MIEJSCE 7-8 MKS Chojniczanka Chojnice II - Gedania 1922 Gdańsk 2-4
2. wygrani półfinału III MECZ O MIEJSCE 5-6 AS Pomorze - FK Panevezys (Litwa) 4-0
1. XVI przegrani półfinału IV 13.51 – 14.06 MECZ O MIEJSCE 3-4 Canarinhos Skórzewo - MKS Jantar Ustka 2-4
1. XVII wygrani półfinału IVFINAŁ 14.10 – 14.25 MECZ O MIEJSCE 1-2 UKS Sparta Sycewice - UKS Gol Brodnica 0-3